قانون جذب در مورد ازدواج کاربرد دارد?

آدرس دهی نوشته در سایت: سیستم سازی کسب و کار/ بهبود عملکرد کارکنان / ارتباط موثر با خود  

پاسخ به سوالات: قانون جذب در مورد ازدواج کاربرد دارد?

یکی از اندیشه های ثروت آفرینی که در کانال پرورش تفکر سیستمی در ارتباط موثر با خودتان مطرح شد، قانون جذب بود .

اندیشه ثروت آفرین شماره ۲ -۲ – قانون جذب، به هر چیزی فکر کنید، همان را به سمت خود جذب خواهید کرد.  

  اینک که با قانون جذب و طرز کار ضمیر ناخودآگاه آشنا شدید می دانید که به هر چیزی فکر کنید و هر چه در ضمیر ناخودآگاه خودتان ضبط کنید در جهان وجودتان به گونه ای خاص ظاهر خواهد شد .

 به هر چیزی فکر کنید و هر تصویر که شما در ذهنتان می بینید ، عکسی است که به ضمیر ناخودآگاه منتقل می شود .

قانون جذب در مورد ازدواج کاربرد دارد.

اگر ازدواج نکرده اید، به آن همسر دلخواه و مشخصاتی را که مایلید در شریک زندگی آینده تان وجود داشته باشد فکر کنید و در ذهنتان تصویر همسر مورد علاقه خودتان را شبیه سازی کنید.

چه ویژگی ها و چه خصوصیاتی، با تمام مشخصات فیزیکی و شخصیتی که در نظر دارید. کائنات به کمک شما می آیند و او را  در مسیر زندگی تو قرار خواهند داد.

انسان همانند رسیور یا گیرنده امواج رادیویی و ماهواره ای است. روی هر فرکانسی خودتان را تنظیم کرده باشید، موج یا کانال مربوطه را دریافت می کنید. 

برای آقا پسرها انتخاب همسر ایده آل ، هر جوانی برای انتخاب زنی که بتواند همسر ایده آل برای او گردد می تواند از روش زیر استفاده نماید.

من به سوی زنی گرایش دارم که سازگاری کامل با من داشته باشد . توافق من و او توافقی روحی است و من می دانم که قادر خواهم بود به این زن عشق و نور و آرامش و سعادت و شادی ارزانی نمایم . من اطمینان دارم که خواهم توانست برای او زندگی توام با مهر و محبت و خوشبختی و شادکامی فراهم سازم .

 از هم اکنون می توانم تصور کنم که همسر ایده آل من دارای این صفات و خصوصیات است. زنی است وفادار و فهمیده و واقع بین و بلند نظر ، خوش خلق و مهربان و حلیم و بردبار ، ما هر دو در صدد یافتن یکدیگر هستیم و در زندگی ما جز حقیقت و صفا و یکدلی وجود نخواهد داشت . حالا من آماده زندگی با چنین زنی هستم .

در همان حال که خصال و صفات حمیده ای برای شریک زندگی آینده خود در ذهن ترسیم می کنید و آنها را به ضمیر ناخودآگاه خویش می سپارید و از آن مشخصات اشباع می سازید ، جریانات ضمیر خواستهای شما را به مرحله اجرا در خواهد آورد .   

عکس قانون جذب برای ازدواج کاربرد دارد.

و یا بالعکس برای دختر خانم ها، پیدا کردن شوهر دلخواه ، با این تکنیک وارد عمل شوید . شب روی کاناپه ای بنشینید و اعصاب و عضلاتتان را آرام نمایید و چشم ها را ببندید و پس از این که آمادگی کامل در قبول ایده ها پیدا کردید با ضمیر ناخودآگاه  شروع به صحبت نمایید .

   من مردی را می پسندم که شریف ، صدیق ، وفادار ، مهربان ، آرام و نجیب باشد .  این صفات و  مشخصات مرد دلخواه من است که در  ضمیر ناخودآگاهم رسوخ می کند . در حالی که من در باره این خصوصیات به تفکر مشغول می شوم آنها در من زنده می شوند و در ضمیر ناخودآگاه  من تجسم عینی پیدا می کند . من اطمینان دارم که قانونی به نام جذب یا جاذبه وجود دارد و من خواهم توانست به موجب این قانون مردی را به سوی خود جذب کنم . من اطمینان دارم که می توانم در خوشی و سعادت این مرد مشارکت نمایم . او ایده آل های مرا دوست دارد و من هم با او مخالفتی ندارم ، او درصدد تغییر من نیست همان طور که من به این فکر نیستم ، بین ما عشق و آزادی و احترام متقابل وجود خواهد داشت .

   این روش تلقین را چند بار ادامه بدهید تا ذهن شما از آن اشباع شود . آنگاه قادر خواهید گشت همسری را با مشخصاتی که به ضمیر سپرده اید برای زندگی زناشویی انتخاب کنید . هوش باطن شما راهی فرا روی شما خواهد گشود و یک بار دیگر نیروی لایتغیر و غیر قابل مقاومت ضمیر ناخودآگاه سفارش شما را انجام خواهد داد . در زندگی از عشق و فداکاری و همکاری دریغ نورزید . 

افرادی که به ازدواج و همسر دلخواهشان فکر نمی کنند و خود را تنظیم نکرده اند، آن شخص مورد نظر در مسیر شان قرار نمی گیرد و یا اصلا همانند یک گیرنده خاموش آمادگی شناسایی و کشف و دریافت او را ندارند. 

وقتی با دوستانی که از سن ازدواج شان سالها گذشته است صحبت می کنم و می پرسم چرا ازدواج نمی کنی؟  صحبت های آنها نشان می دهد که فکر خود را در مسیر آنچه نمی خواهند تقویت کرده اند. برخی از جمله هایی که به طور معمول از این قبیل افراد شنیده می شود به قرار زیر است:

دختر خوب و مناسب برای ازدواج پیدا نمی شود.

همه دخترها به دنبال پولند.

معمولا این افراد تمرکز توجه و فکرشان بر روی آمار طلاق و مشکلات خانوادگی است. درصورتی که باید بر روی ازدواج های موفق و زندگی های عاشقانه توجه و تمرکز نمایند. ذهن این افراد همانند دلفین ها شرطی شده است. حتی اگر دختر خوب و مناسب در مسیر زندگی شان قرار بگیرد آنقدر فکرشان را بر روی مشکلات خانوادگی و آمار طلاق متمرکز کرده اند، که با داشتن افکار منفی و آلودگی های فکری می ترسند آن اتفاق ها برای آنها هم تکرار شود لذا می ترسند و پا پیش نمی گذارند.

در فایل صوتی شماره ۶ در کانال پرورش تفکر سیستمی به آدرس  Shojaeiyeganeh@ به پرسش ” تغییر و اصلاح نظام باورها یعنی چه؟” بطور کاملتری پاسخ داده ام ولی در اینجا لازم است داستان دلفین ها را یادآوری کنم.

دکتر ادن رایل یک فیلم آموزشی در مورد محدودیت‌های تحمیلی تهیه کرده است. نام این فیلم “می توانید بر خود غلبه کنید ” است. 

در این فیلم یک نوع دلفین در تانک بزرگی از آب قرار می‌گیرد نوعی ماهی که غذای مورد علاقه دلفین است نیز در تانک ریخته می‌شود.

دلفین به سرعت ماهیها را می‌خورد . دلفین که گرسنه می‌شود تعدادی ماهی دیگر داخل تانک قرار می‌گیرند ولی این بار در ظروف شیشه‌ای دلفین به سمت آنها می‌آید ولی هر بار پس از برخورد با محافظ شیشه‌ای به عقب رانده می شود پس از مدتی دلفین از حمله دست می‌کشد و وجود ماهی‌ها را ندیده می‌گیرد.

محافظ شیشه‌ای برداشته می‌شود و ماهی‌ها در داخل تانک به حرکت در می‌آیند آیا می‌دانید چه اتفاقی می‌افتد؟ دلفین از گرسنگی می‌میرد غذای مورد علاقه او در اطرافش فراوان است ولی محدودیتی که دلفین پذیرفته است او را از گرسنگی می‌کشد.

 

پس از ازدواج نیز دائما بر روی نکات مثبت همسرتان فکر کنید، و انتظار آنچه که از او دوست دارید، داشته باشید. تعارض و اختلاف نظر طبیعی است. نحوه برخورد با سلیقه ها و اخلاقیات مختلف اهمیت دارد. 

 

 نوشته های مرتبط:

همسرتان را پنج ثانیه تحسین کنید.    

کارشناس جذب موفقیت شوید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *