تقویت سیستم دفاعی بدن

تقویت سیستم دفاعی بدن، بدن انسان از قوانینی اطاعت میکند که هنوز بسیاری از آنها بر ما مجهول و در زیر نقاب الهام و پیچیدگی شگفت انگیز باقی مانده است . هر سلول ساختمان بسیار پیچیده ای دارد.

دانشمندان ، به دنبال تحقیق و بررسی فراوان ، به این نتیجه رسیده اند که هر سلول بدن انسان دارای دو نوع انرژی است .

اول انرژی فیزیکی

انرژی که با تغذیه، استراحت، ورزش ، ….و مبتنی بر پایه جمع آوری قدرت تقویت می شود . 

دوم انرژی منبع

نوعی دیگر از انرژی که ماهیت آن شناخته نشده و تنها از آن به عنوان انرژی منبع یاد می شود ، انرژی که در اثر هماهنگی با کائنات و بر اساس ایثار و بخشش و بارش تقویت شده و قویتر می گردد . این انرژی همان عشق ، خرد ، مشارکت و هماهنگی لایتناهی است که در نهفته ترین هسته زندگی ما نهفته است ، و همین انرژی است که ضربان قلب کودک را در حدود هشت هفته پس از عمل لقاح در رحم مادر به تپش در می آورد ، قلب موجودی که حتی هنوز شکل نگرفته است .

بدن انسان مجموعه ای بی نهایت و به مثابه اجتماع عظیمی از موجودات زنده است که در آن میلیون ها سلول و باکتری در چشم و گوش و سایر اندام ها به کار مشغولند . چه عاملی موجب می شود که این اجتماع فشرده به گونه یک موجود واحد عمل کند ؟ یا چرا بینی شما نمی افتد و دستان همیشه آویزان است ؟ آنچه موجب می شود که سلول های بدن همواره به دوستی به کار خود ادامه دهند و سلامتی را برای شما به ارمغان آورند هماهنگی ، مشارکت و توافق است . 

یک سلول بدن مانند سایر سلول ها از پروتون ، نوترون والکترون تشکیل شده است . مادامی که بین اجزاء سلول ، عشق و مهر و صلح و صفا و مشارکت و تعاون حاکم باشد ، با سلول های مجاور هماهنگی خواهد بود .

نحوه تضعیف سیستم دفاعی بدن    

 با تضعیف انرژی های فیزیکی و منبع بدن ، سیستم دفاعی بدن تضعیف می شود. آنچه که اجازه می دهد بیماری از جمله سرطان بروز نماید . یک سیستم دفاعی تضعیف شده است

نحوه تضعیف انرژی فیزیکی

انرژی فیزیکی توسط افزودنیهای خطر ناک به نوشیدنی  و غذا ، کشاورزی شیمیایی ، واکسیناسیون ، تکنولوژی الکترو مغناطیسی و مایکرویوی ، داروهای کمپانی های داروسازی تضعیف می شود . کودکان امروز چه دفاعی خواهند داشت وقتی ۲۵ واکسن تا قبل از ۲ سالگی به آنها تحمیل می شود .درست موقعی که این سیستم در حال شکل گرفتن است ؟  

نحوه تضعیف انرژی منبع

انرژی منبع توسط استرس موجود در زندگی مدرن تضعیف می شود.

اما اگر اجزاء یک سلول بایکدیگر همساز و متفق نباشند و خشونت و خود خواهی و تعارض بین آنها شایع شود ، این سلول حق و حرمت سلول های مجاور را رعایت نکرده و بر آن ها چیره می شود و آنها را می بلعد و این کار را آنقدر ادامه میدهد تا در نهایت خود و بیمار را نابود می کند . به بیانی دیگر ، تومورهای سرطانی ،خواه بدخیم و خواه خوش خیم ، چیزی جز یک ناهماهنگی و هرج و مرج درون سلولی نیست . این سلول نامتعادل ،با غلبه بر سایر سلول ها ، مواد سمی را وارد خون می کند و در نتیجه به از بین رفتن یک عضو اصلی یا تحت فشار قرار دادن اعصاب می انجامد .

کسانی که در ذهن و قلبشان بذر خشم و کینه و انتقامجویی افشانده اند ، به زودی تعادل روحی خود را از دست می دهند و درست مانند یک سلول سرطانی بر اطرافیان خود که سلول های دیگر جامعه اند تاثیر می گذارد و زندگی آنها را نیز از توازن خارج می کنند .

عده ای نگرانند که چرا به اندازه کافی پول ندارند . جماعتی دیگر در اضطرابند که دارند پیر و درمانده می شوند ،عده ای نگرانند که مبادا فرزندانشان با افراد ناباب مانوس شوند ،که نکند اقساط بانک در آخر ماه به تعویق بیافتد .مبادا ، مبادا ، نکند …. . آنها تمام روز را با نگرانی و تشویش طی می کنند غافل از آنکه این افکار سیاه و مسموم حامل انواع واکنشهای نامطلوب در جسم است. فشار خون را بالا می برد و موجب ایجاد زخم معده و  بیماری های قلبی می شود. تحقیقات در رشته مهندسی بیوشیمی حاکی از آن است که افکار مثبت و منفی موجب ترشح آندروفین های متفاوتی در مغز می شود . اگر افکار منفی بر ذهن حاکم باشد ،آندروفینهای بیماری زا و اگر اندیشه مثبت و هماهنگ بر ذهن مستولی شود ، آندروفین شفابخش ترشح می شود .

اصلات نگرش، باور و دیدگاه

نحوه تقویت انرژی فیزیکی

تغذیه خوب، خواب و استراحت، ورزش … 

سرمایه گذاری بر ملک و املاک

نحوه تقویت انرژی منبع 

محققین در انسیتوی سرطان شناسی سیمونتون تگزاس به این نتیجه رسیدند که هرگاه یک بیمار سرطانی با استفاده از قوه تخیل، خود را عضوی از جامعه بشری احساس کند و از صمیم قلب برای همنوعان خود سلامت و سعادت بخواهد، یاخته های بدن او نسبت به این اندیشه مهر آمیز واکنش نشان خواهند داد و تغییرات به وجود آمده در اجزاء ملکول ها بر تومورهای سرطانی غلبه می کنند و بهبودی از راه می رسد .

 

نوشته های مرتبط: 

کارشناس جذب موفقیت شوید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *