هوشمندانه، در سکوت و آرامش کار کنید.

هوشمندانه، در سکوت و آرامش  کار کنید.

بسیاری از مردم برای تقویت روانی خود نوشته‌ای بر روی میز کار می‌گذارند با این مضمون  ” فقط ننشین، برو کاری انجام بده ” یکی از بهترین پندهایی که دریافت کرده‌ام وارونه کردن نوشته است ، ” تنها به هر کاری که پیش آمد نپرداز، کمی بنشین”    

آدم‌هایی که سرشان شلوغ است، معمولاً تنبل‌ها هستند. ما در باره‌ی آدم‌های پر مشغله و گرفتار که دائماً دنبال معاش هستند تا برای خانواده‌ی خود زندگی راحتی را فراهم آورند، چیزهای زیادی شنیده‌ایم. آنها ساعات زیادی در دفتر کار خود می‌مانند و روزهای تعطیل، کارشان را با خود به خانه می‌برند، امّا یک روز که به خانه بر می‌گردند، می‌بینند کسی در خانه نیست و زن و فرزندان‌شان رفته‌اند.

آنها می‌دانستند که با همسرشان مشکل دارند، ولی در این ارتباط تنبلی می کردند و به جای این که دنبال ایجاد یک رابطه‌ی محکم و قوی با او باشند، خودشان را مشغول کارشان کردند. در نتیجه هنگامی که همسرشان آنها را ترک می‌کند ، بازدهی کارشان نیز کم می‌شود و بعد هم آن را از دست می‌دهند.

   دوست خوبم این روزها من، علیرضا شجاعی با آدم‌هایی روبه‌رو می‌شوم که به قدری خودشان را مشغول کار کرده‌اند که وقت ندارند از ثروت‌شان استفاده کنند. همین‌طور هم آدم‌هایی را می‌شناسم که از شدّت کار، نمی‌توانند به سلامتی‌شان برسند. به نظر شما علت چیست؟

فقرا عجله و ثروتمندان آرامش دارند. 

برای مطالعه ادامه مطالب بر روی نوشته زیر کلیک نمایید.

هوشمندانه در سکوت و آرامش کار کنید

نوشته های مرتبط : 

کارشناس جذب موفقیت شوید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *