آیا چشم زخم،  چشم زدن و یا جادو وجود دارد؟

 

آیا چشم زخم،  چشم زدن و یا جادو وجود دارد؟ در صورت وجود داشتن راه حل چیست؟ 

ابتدا چشم زخم چیست؟

چشم زخم وجود دارد،  در قرآن هم به آن اشاره شده است .

 وقتی ما از درون حالمون خراب و از بیرون می خوایم نشون بدیم حالمون خوبه، نتیجه چیزی میشه به نام چشم زخم!

مثلا:
من یه نوزاد دارم، هر چی میدم میخوره، لپ از لپ دونش نمیزنه بیرون! مثل آدم های استخونی. میرم خونه فامیل. اون ها یه نوزاد دارن هم سن نوزاد من، ولی لپش مثل دو تا هلو! اونم از این هلو زعفرونی ها! میرم لپش رو میکشم و میگم “تپل مپل عمو چطوره؟” ولی تو دلم میگم “بچه بترکی! چی میدن تو میخوری!

وقتی از درون حالتون بد باشه و از بیرون بخواید نشون بدید که حالتون خوبه، چشم های ما منفی ترین انرژی های ممکن رو از خودشون ساطع می کنن.

من ۲۰ ساله کارمند یک اداره ام. همین جور کارمند موندم. پسر عموم ۵ ساله اومده توی اون اداره استخدام شده. پسر عموی من پارتی داره توی اون اداره و بعد از ۵ سال بهش حکم “معاون مدیر کل” دادن! من ۲۰ ساله اونجام ولی هنوزم کارمندم! از این گل ها دیدین که انقدر بزرگه که آدم پشتش دیده نمیشه! یه دونه از اون گل ها میخرم و میرم دم در اتاق پسر عمو، در میزنم میگم:
“پسر عمو مبارکه! حقت بود! لیاقتش رو داری! خدا رو شکر یکی از خاندان ما به جایی رسید!”
تو دلم دارم چی میگم؟ “بمیری الهی! حق من رو خوردی!”

زمانی که از درون حال مون خراب و از بیرون میخوایم نشون بدیم که حال مون خوبه، چشم های ما منفی ترین انرژی های ممکن رو از خودشون ساطع می کنه و اون انرژی منفی یه اتفاقاتی رو رقم می زند که ما بهش میگیم “چشم زخم”!

پس چشم زخم وجود دارد.

 

راه حل چیست؟

راه حل آن است که به آنها توجه نکنید. هرچقدر به آنها بی توجه باشید قدرت آنها کمتر می شود.

انسان به عنوان اشرف مخلوقات قدرتش برای تعیین سرنوشتش خیلی بیشتر و قویتر از این قدرت هاست. وجود این نیروها مثل وجود نیروی جاذبه است. جاذبه زمین وجود دارد ولی قدرت شما بیشتر از آن است که می توانید از پله ها بالا بروید . یا و.قتی پرنده شروع به پرواز می کند بر نیروی جاذبه زمین غلبه می کند.

همه جهان از انرژی تشکیل شده است، فکر و اندیشه نیز انرژی است، یکسری انرژی های منفی فکری می خواهند بر روی شما تاثیر بگذارند، ولی اگر احساس شما خوب و قوی باشد آن انرژی ها نمی توانند بر روی شما تاثیر بگذارند.

اگر شما خودتان را نسبت به وجود این انرژی ها دست و پا بسته بدانید، شکست خواهید خود و این انرژی ها بر روی شما تاثیر خواهد داشت، همانند اینکه عقاب با خودش بگوید نیرو و انرژی به نام جاذبه زمین هست و با پرواز من مخالفت می کند و خود را دست و پا بسته ببیند و سعی و تلاشی برای پرواز نکند.

انرژی و قدرت جاذبه زمین نسبت به انرژی و توان پرواز عقاب، مثل قدرت مورچه در مقابل فیل است. خودتان به این انرژی ها منفی و ضعیف قدرت ندهید و خودتان را در مقابل این انرژی ها عاجز ندانید.

نیروی این انرژی ها همانند نگه داشتن یک پر با دست به صورت افقی می باشد، اگر دائما آنها را با خود نگه دارید و در زیر فشار آنها ذهن و فکرتان را رها نکنید در نهایت بر شما تاثیر گذار خواهند بود، مثل تاثیر قطره قطره آب بر روی یک تخته سنگ که به مرور آن را سوراخ می کند.       

در دروه کارشناس جذب موفقیت شوید تمرکز بر روی داشتن احساس خوب و بالا بردن سطح انرژی درونی است.  اگر انرژی شما بالا تر باشد مطمئن باشید که چشم نخواهید خورد .

اگر باور داشته باشید که دیگران چشم می زنند ، ضمیر ناخودآگاه شما ماشین اثبات باورهای شماست، او مانند غول چراغ جادو به هر روش و طریقی می خواهد باور شما یعنی آنچه به آن توجه و تمرکز می کنید را به اثبات برساند، لذا چشم خواهید خورد . ولی اگر این باور را نداشته باشید چشم نخواهید خورد . وقتی باور داشته باشید که دیگران نمی توانند در زندگی شما تاثیری داشته باشند راحت افکار ، شادی ، احساسات خود را با دیگران مطرح می کنید .

انسان قدرت اختیار دارد ، چرا که خودش است که فرکانس و سیکنال های ارسالی به کائنات را تعیین و انتخاب می کند . وقتی شما فرکانس های مثبت را انتخاب می کنید ، فرکانس های منفی (مثل چشم زدن) بر شما تاثیر نمی گذارد 

امیر المومنین امام علی (ع) می فرمایند : رساترین چیزی که به وسیله آن می توانی رحمت الهی را به خود جلب کنی این است که در باطن به همه مردم عطوف و مهربان باشی . خداوند دوست دارد که مردم در باره هم خوب فکر کنند و خیر خواه یکدیگر باشند .

 

 

 

برای رفع چشم زخم چه کارهای عملی انجام دهیم ؟

بعضی ها می گویند :

نعل اسب به خودت آویزان کن !

عینک به خودت آویزان کن !

نمک بزار تو جیبت !

اسفند دود کن .

دعا به خودت آویزان کن

و ….

روش های مختلف تست شده است ، بهترین روش صدقه دادن است .

و اما صدقه چیست ؟

صدقه از چه کلمه ای ساخته شده است .

صدق ، صدق یعنی راستی و درستی .

دین اسلام توصیه می کند هر چیز نیکی که ریشه در راستی و درستی داشته باشد ، صدقه است . هر کار نیکی صدقه است .

صدقه زبان ، به زن و شوهری که با هم اختلاف دارند با زبان و گفتارتان  راهنما می دهید .

صدقه مقام ، شما از مقامتان استفاده می کنید و از ظلمی جلوگیری می کنید .

صدقه دانایی ، دانسته های خود را به دیگران یاد بدهیم .

پیامبر (ص) می فرمایند :

 از بهترین صدقه ها یاد دادن دانسته ها به دیگران است .

 لبخند شما به روی دیگران صدقه است .

دادن آدرس به کسی که راه گم کرده صدقه است .

جمع کردن خار و خاشاک از مسیر عبور مردم صدقه است .

هدایت کردن مردم به سمت کارهای خوب صدقه است و باز داشتن آنها از کارهای بد صدقه است .

در نتیجه هر کار خیری صدقه است . یک مدل صدقه هم  صندوق های صدقات است . اگر اهل کمک کردن به مردم شدید .اگر دیگران برای تو به اندازه خودت مهم  و ارزش داشتند ، سپری از انرژی مثبت دور خودت کشیده اید ، که هیچ کس نمی تواند تو را چشم بزند ، هیچ کس نمی تواند . 

 

نوشته های مرتبط: 

کارشناس جذب موفقیت شوید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *